Svastara

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Svastara

Počalji  neiw taj Pon Jan 07, 2008 1:19 am

CKAJBOKEP ::e koliko ja znam pise u ugovoru a to bi bilo oko 15. januara...
ne znam tacno... ja potpuno zaboravio... cim nadjem info javljam!!!Smile

e, da ajde ako saznas sta i kako sa placanjem, javi ... uh...soma i po evra Mad Evil or Very Mad
neiw

Broj poruka : 142
Godina : 29
Datum upisa : 18.12.2007

Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/stevan1988

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Lazar taj Pon Jan 14, 2008 10:22 pm

e, da ajde ako saznas sta i kako sa placanjem, javi ... uh...soma i po evra Mad Evil or Very Mad[/quote]

Koliko ja znam a treba proveriti sa raznim molbama moze sve do upisa u sledeci semestar (dakle letnji)

Lazar
Admin

Broj poruka : 121
Datum upisa : 26.10.2007

Pogledaj profil korisnika http://arch.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  neiw taj Uto Jan 15, 2008 2:05 am

Lazar ::e, da ajde ako saznas sta i kako sa placanjem, javi ... uh...soma i po evra Mad Evil or Very Mad

Koliko ja znam a treba proveriti sa raznim molbama moze sve do upisa u sledeci semestar (dakle letnji)[/quote]

u ugovoru pise valjda od 15. do 31...

EDIT primetio sam da na forumu ima 4 studenta prve godine... Smile mislim da bismo mogli nesto da uradimo da malo obavestimo ljude... jer ne verujem da mnogo ljudi zna za ovaj forum...

Poslednji izmenio dana Uto Jan 15, 2008 8:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
neiw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  NewWaveOvca1 taj Sre Jan 16, 2008 12:00 am

ma uzecje oni pare Rolling Eyes, kad god da odnesete..

ima nas malo vishe od 4 Wink a mislim da chak na sajtu fakulteta stoji obaveshtenje o forumu.. al' ko josh posecjuje sajt ^^ mogli bismo nekako da razglasimo...
NewWaveOvca1

Broj poruka : 19

Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/eoya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  neiw taj Sre Jan 16, 2008 1:48 am

NewWaveOvca1 ::ma uzecje oni pare Rolling Eyes, kad god da odnesete..

ima nas malo vishe od 4 Wink a mislim da chak na sajtu fakulteta stoji obaveshtenje o forumu.. al' ko josh posecjuje sajt ^^ mogli bismo nekako da razglasimo...

pa mislim da bi 10ak plakata zalepljenih na faxu na vidnim mestima obavilo posao sasvim dobro Smile
ili jednostavno da svako od nas 4 (ili malo vise od 4, kako god Smile ) kaze svima koje zna da koriste net ;p
neiw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Anabeli taj Ned Jan 20, 2008 11:45 am

Pa dobro i kad mislite da obavestite ljude??? Smile
Anabeli

Broj poruka : 73
Datum upisa : 04.01.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  neiw taj Ned Jan 20, 2008 3:17 pm

pa kad krene fax Very Happy
ja sam obavestio neke, registrovali su se, ali jos ne posecuju redovno forum...
neiw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  CKAJBOKEP taj Ned Jan 20, 2008 9:40 pm

@Anabeli - pokusacemo sve sto mozemo, ali nateraj ti ljude da koriste net
i forume... mene je trebalo nagovarati bar celu srednju...Razz
CKAJBOKEP

Broj poruka : 168
Datum upisa : 02.11.2007

Pogledaj profil korisnika http://myspace.com/justvlajko

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Anabeli taj Pon Jan 21, 2008 3:21 pm

@ Nebeski setac - nateracu ih Wink Dovoljno sam harizmaticna Wink salim se...
Anabeli

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Anabeli taj Pon Jan 21, 2008 5:38 pm

Zasto je zatvorena tema o statutu???
Imam utisak da nekome(Ckajbokepy) bas odgovara ova fakultetska politika.
Smenimo predstavnike parlamenta!!!
Anabeli

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Silvester taj Pon Jan 21, 2008 6:07 pm

Ni meni nije jasno zasto je tema zakljucana... Rolling Eyes

Potrebno je neko mesto gde mozemo da diskutujemo o problemu statuta, organizacije, eventualnog protesta i slicno...

To je neophodno...

Mislim da ovakva tema treba da postoji bez licnih vredjanja stavova... Samo to... Cool
Silvester

Broj poruka : 79

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  neiw taj Pon Jan 21, 2008 6:17 pm

da, slazem se sa vama, i ne znam zasto je kolega zakljucao tu temu... poslao sam mu PM, pa cemo da vidimo.
Mislim da je forum mesto na kome treba da se diskutuje o desavanjima na fakultetu, ali i o PROBLEMIMA STUDENATA!
nego, necemo vise o tome, sacekajmo da se pojavi kolega skaj pa da vidimo sta ima da kaze...
neiw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alexandra... taj Pon Jan 21, 2008 6:20 pm

Da li bi mogli da dobijemo objasnjenje zasto je tema zakljucana Question Question Question
Nikoga nismo uvredili niti je bilo psovki Exclamation Exclamation Exclamation
Prva godina je napokon pocela da spominje temu koja izgleda ne sme biti spomenuta... mozda je u tome problem ...
Kolege vodite racuna! mozda zakljucaju i svastaru Wink
alexandra...

Broj poruka : 38
Godina : 28
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Silvester taj Pon Jan 21, 2008 6:31 pm

Mozda je Skajbokeru zasmetao nastup @Emine... Neutral

Mislim da takvi postovi ne bi trebalo da se javljaju ne iz razloga sto ta neka osoba nije u pravu vec sto to nije nacin da se stvari objasne. Na fakultetu se ni mi medju sobom ne poznajemo kako treba, a kamoli na forumu... Prema tome ne mislim da je u redu nekome koga ne poznajes govoriti da je zaglavljen u komunizmu i slicno... Very Happy Ni meni nije bilo drago kada se post pojavio jer svi uglavnom znamo Vladu koji nam pribavlja sve informacije, pregovara sa profesorima oko nacrtne i slicno... Ne znam za vas, ali ja mu ne bi bila u kozi... No

Nekako, ne treba plasirati uvrede, jer smo ovde da raspravljamo o konstruktivnim stvarima, a ne da se zadrzavamo na sitnim raspravama jer tako samo gubimo vreme... Twisted Evil

Naravno da nam iskustva starijih kolega mogu biti d koristi... Cak su nam i neophodna, medjutim mislim da ovakvi komentari ni na koji nacin ne pomazu... scratch

Eto, ovo je od prilike moje vidjenje situacije... study
Silvester

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  CKAJBOKEP taj Pon Jan 21, 2008 6:44 pm

hvala koleginice na iscrpnom objasnjenju koje ste samo Vi ocigledno shvatili!!!Smile
CKAJBOKEP

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Silvester taj Pon Jan 21, 2008 6:59 pm

Nema na cemu... Very Happy

To je bio moj subjektivan stav koji mi se ucinio najmanje uzasavajuc. Smile

Nadam se samo da cemo se malo vise postovati medju sobom kako bismo zaista dosli do nekog zeljenog rezultata. Ako ne postujemo jedni druge i prenagljujemo nece nas niko drugi shvatati ozbiljno, posebno ne ljudi sa fakulteta koji samo cekaju razlog da nam ne daju ono sto trazimo... study
Silvester

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  CKAJBOKEP taj Pon Jan 21, 2008 7:01 pm

btw, slazem se, smenite predstavnike... ne... bolje nas prvo lincujte pa onda smenite...!!!!
kao prvo ovo je fakultet, meni pogotovu ne odgovara ova njihova politika za koju neki misle
da je ja promovisem; umesto stalnih prenemaganja, trosenja vremena na raznorazne iscrpne
informacije, zasto se ne potrosimo to vreme na ucenje...??? rad, vezbu..??? nemojte mi reci
da je nemoguce nauciti nacrtnu... znam dosta ljudi koju su grejali stolicu mnogo vise nego
sto ECTS opterecenja nalazu za taj predmet... da na pocetku nisu imali pojma sta je tacka,
a ipak su dobili 30p na kolokvijumu... znaci da ne postoji nemoguce!!! ovo nas priprema za
stvaran zivot... koji ni malo nema obzira na to odakle smo, ko smo, kako su nas tretirali u
osnovnoj ili srednjoj... ja sam uvek i pokusavao sve... koliko putam sam ostajao po ceo dan
na faxu pred kolokvijume da ustanovim sta raditi sa nacrtnom i ostalim pitanjima, zaobilazio
svoje obaveze... ali se ne bunim zbog toga!!! vec to radim za nas sve!!! ako ni to nije dovoljno,
sam cu otici odavde, prepustiti nekome ko to bolje ume da odradi i resena stvar!!! nema mrznje
svi srecni i zadovoljni! uglavnom ko misli da su predstavnici obavezni da ogranizuju strajk... pih,
grdno se varaju!!! mi smo obavezni da pricamo sa vama, celom generacijom, da uocimo probleme
da zajednicki trazimo resenja za iste, da bi kasnije to predlozili nekome ko ima uticaja vise od nas!!!
ali ocigledno to nije dovoljno!!!
kao urednik nemam potrebe da se pravdam zasto sam zakljucao
temu! medjusobno vredjanje je veoma bilo blizu sto se ne sme dozvoliti... bice otkljucana kad
se smire strasti!!!!! kome smeta, neka se zali slobodno, saslusacu ga. ucinicu sve da se mi
studenti bolje osecamo tokom godina koje nam predstoje, ali ipak i ja sam covek sa svojim
obavezama koje nisu ni malo manje nego vase...
CKAJBOKEP

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  SoSho taj Pon Jan 21, 2008 7:20 pm

Moram ovde da se slozim sa kolegom oko njegovog odgovora i mislim da je u pravu...mislim,uvek kad se nesto lose desi na relaciji fakultet-studenti svi krive odma predstavnike godine,ali verujte da su oni u 99% slucajeva najmanje krivi...
A sto se tice strajka,svakako bi morala da postoji jedna,dve ili vise osoba koje ce da budu "vodje",tj predstavnici studenata,ali oni nikako ne mogu sami to da urade,da sve pokrenu ili da vode ceo strajk,treba im podrska svih studenata,sa svih godina...
Mislim sto se mene tice,imacete moju podrsku na strajku,a bice i dosta studenata sa moje godine koji ce vas podrzati,ako nista drugo,onda barem da se ne ide na fax par dana,da uvatimo neku ladovinu:D Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
SoSho

Broj poruka : 135
Godina : 30

Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/sosho87

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  neiw taj Pon Jan 21, 2008 7:28 pm

Tanjus ::Mozda je Skajbokeru zasmetao nastup @Emine... Neutral

Mislim da takvi postovi ne bi trebalo da se javljaju ne iz razloga sto ta neka osoba nije u pravu vec sto to nije nacin da se stvari objasne. Na fakultetu se ni mi medju sobom ne poznajemo kako treba, a kamoli na forumu... Prema tome ne mislim da je u redu nekome koga ne poznajes govoriti da je zaglavljen u komunizmu i slicno... Very Happy Ni meni nije bilo drago kada se post pojavio jer svi uglavnom znamo Vladu koji nam pribavlja sve informacije, pregovara sa profesorima oko nacrtne i slicno... Ne znam za vas, ali ja mu ne bi bila u kozi... No

Nekako, ne treba plasirati uvrede, jer smo ovde da raspravljamo o konstruktivnim stvarima, a ne da se zadrzavamo na sitnim raspravama jer tako samo gubimo vreme... Twisted Evil

Naravno da nam iskustva starijih kolega mogu biti d koristi... Cak su nam i neophodna, medjutim mislim da ovakvi komentari ni na koji nacin ne pomazu... scratch

Niko ne kaze da to nije tacno, ali to nije ni najmanji razlog da se tema zakljuca!
Ovako izgdeda kao zabrana diskusije o nekoj pobuni ili strajku!
U ostalim, svaki moderator i administrator je duzan da clanovima foruma objasni svoj postupak, kako ne bi bilo zabune kao sad!
Za ovakve situacije, na forumima se koriste usmene opomene, warn-ovi i na kraju banovanje, tj zabrana dolaska na forum.
Ako je jedan clan foruma prekrsio pravilo, zbog cega uskracivati pravo ostatku da diskutuje na neku temu?
neiw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  CKAJBOKEP taj Pon Jan 21, 2008 7:34 pm

ovako... poznajuci ljude... opomene ne sluze nicemu!!! niko ne brani ovu temu niti je sabotira, samo
medjusobno postovanje je na nuli... ja sam se najmanje osetio prozvanim... kao sto ste svi
procitali: nije mi vas zao, neka vas gaze... to me pogadja kad neko vredja druge ljude!!!
i na vas zahtev tema se vraca u active, i ja se ovim putem IZVINJAVAM NA BRZOPLETOJ
odluci... i opet se izvinjavam za tudje greske... od sad ce svaki slican post onom kriticnom
biti editovan ili obrisan...
CKAJBOKEP

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  neiw taj Pon Jan 21, 2008 7:36 pm

CKAJBOKEP ::ovako... poznajuci ljude... opomene ne sluze nicemu!!! niko ne brani ovu temu niti je sabotira, samo
medjusobno postovanje je na nuli... ja sam se najmanje osetio prozvanim... kao sto ste svi
procitali: nije mi vas zao, neka vas gaze... to me pogadja kad neko vredja druge ljude!!!
i na vas zahtev tema se vraca u active, i ja se ovim putem IZVINJAVAM NA BRZOPLETOJ
odluci... i opet se izvinjavam za tudje greske... od sad ce svaki slican post onom kriticnom
biti editovan ili obrisan...

upravo tako,kolega Very Happy
neiw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Silvester taj Uto Jan 22, 2008 11:13 am

neiw ::

Niko ne kaze da to nije tacno, ali to nije ni najmanji razlog da se tema zakljuca!
Ovako izgdeda kao zabrana diskusije o nekoj pobuni ili strajku!
U ostalim, svaki moderator i administrator je duzan da clanovima foruma objasni svoj postupak, kako ne bi bilo zabune kao sad!
Za ovakve situacije, na forumima se koriste usmene opomene, warn-ovi i na kraju banovanje, tj zabrana dolaska na forum.
Ako je jedan clan foruma prekrsio pravilo, zbog cega uskracivati pravo ostatku da diskutuje na neku temu?

Nisam rekla da je to opravdan razlog za zakljucavanje teme, vec samo da je razlog... Suspect

Btw, drago mi je sto su se stvari napokon resile i nadam se da ce dalja diskusija ici bolje i korisnije. Smile
Silvester

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Mala taj Uto Jan 22, 2008 1:30 pm

Mozda...

Samo toj Emini nisu naplatili shkolarinu kako su planirali jer nije dozvolila da je gaze i da se izivljavaju. Raspitajte se malo oko toga Smile
A bash bili reshili da naplate 140000 po studentu.
Zato Emina ima puno pravo da kaze svoje mishljenje! Nije nikad vadila kestenje iz vatre tudjim rukama vec svojim! Bez straha da sse neko da joj se sveti. Pa drage kolege, mozda bi mogli da nauchite neshto od starijih kolega Very Happy .

Na fakultetu se ni mi medju sobom ne poznajemo kako treba, a kamoli na forumu...

Varate se koleginice. I na fakultetu, a i na forumuma se vecina zna vrlo dobro. Verovali vi ili ne. Do dushe, Vi ste tek 1. godina pa se zato ne znate toliko dobro, ali mi stariji smo vec neka druga pricha.

Ja nisam kriva shto se neki ljudi prepoznali u mojim rechima pa se nashli uvredjeni. To samo znachi da sam u pravu. Neka dokazu suprotno ako imaju motiv.

A to, drage kolege shto chekate da vam padne s neba... Nema od toga 'leba. jok.

Ako je jedan clan foruma prekrsio pravilo

koje pravilo je prekrsheno? hoce li ovde svi da ponavljaju jedno te isto, bez shansi da se chuje drugachije mishljenje? Pa nije to demokratija. To se zove diktatura. A ko sprovodi diktaturu i u chiju korist, vec je neka druga pricha. Samo ne mora da se plashi da ce oni s faxa da ga kazne zbog mene. razloge necu da nabrajam Smile

Mislim, stvarno nije ok da se sad tu svako svakom shlihta. Nije bre moralno u prvom redu! A ni normalno!

nije mi vas zao, neka vas gaze... to me pogadja kad neko vredja druge ljude!!!

A zashto Vi, kolega, kukate na tudjem grobu ako Vas lichno to ne pogadja? Stvarno mi to nije jasno.....

p.s.
Samo probajte da me banujete, zalicu se lichno dekanu Very Happy
Mala

Broj poruka : 192
Godina : 34
Datum upisa : 19.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Upisivanje ocena u indeks?

Počalji  Silvester taj Ned Jan 27, 2008 3:26 pm

Dakle, kada ce nam biti upisane ocene u indeks?

Posebno me zanima fenomen uvoda u projektovanje za koji jos nemamo ni rezultate... Rolling Eyes

Da li se nesto zna o tome? Question
Silvester

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  SoSho taj Ned Jan 27, 2008 4:02 pm

Xaxaxaxaxaxa...ocene u index????...da... lol!
SoSho

Broj poruka : 135
Godina : 30

Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/sosho87

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh