Help please :D

Ići dole

Help please :D

Počalji  Serijski_Samoubica taj Sub Sep 13, 2008 11:14 pm

Pozzz, ljudi ... 90' sam godiste, i dolazim iz Velike Plane. Jos od 1. razreda, gimnazije u koju idem, iskreno razmisljam o tome da upisem arhitektonski fakultet. E sada, znam da ce te mi vi tesko dati pravi odgovor na moje pitanje Very Happy , ali ... Kolike su mi sanse da upadem na budzet sledece godine ?Very Happy Sto se matisha tice, oduvek sam bio dobar, narocito u stereometriji, a 2. sam u razredu po radjenom IQ testu. A profesor likovnog je bukvalno po moijim radovima ocenjivao druge u razredu Very Happy Jedno sto me "koci" je broj poena iz skole, i racunam da cu nakraju sve ukupno imati 31 poen! Zanima me, pored samog fax-a, kod koga mogu jos da se spremim da bih prijemni uradio sto bolje ? Slobodno mi pustite PM ako je reklamiranje zabranjeno ovde Very Happy Hvala unapred ! Stvarno bih voleo da mi se ispuni san sledece godine Very Happy
Serijski_Samoubica

Broj poruka : 5
Godina : 27
Datum upisa : 13.09.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Help please :D

Počalji  dedamraz taj Sub Sep 13, 2008 11:39 pm

Ja sam imao 26poena iz skole pa sam upisao fax, doduse na samofinansiranju!!!
Ako dobro odradish prijemni i kod dobrog profesora krenes od oktobra da se spremas mozda i upadnes na budzet

dedamraz

Broj poruka : 12
Datum upisa : 09.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Serijski_Samoubica taj Sub Sep 13, 2008 11:44 pm

Znam, samo ovde kod mene nema nikog ko bi mogao da mi pomogne Sad Tako da sam resio da, kada pocnu pripreme, nadjem neki stancic u Bg-u za 100 evra mesecno i tako do prijemnog.
Serijski_Samoubica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  TNBmec taj Ned Sep 14, 2008 12:48 am

mislim da je jedan momak koji je imao tipa 26-27 poena iz skole upao na budzet.. Samo cu ti reci - sve se moze kad se hoce!! Very Happy
TNBmec

Broj poruka : 63
Datum upisa : 20.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sauence taj Ned Sep 14, 2008 10:39 pm

Naravno da se moze kada se hoce... Ja nisam bio neki ucenik u srednjoj ali eto cepaj po crtanju matis i to .... Imas uvek dobre mogucnosti...
Ja sam imao iz srednje 29 na budzetu sam...

P.S. I veruj mi prijeni nema veze sa IQ testom nego sa talentom + zestokim radom...
Sauence

Broj poruka : 37
Godina : 31
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gah-gah taj Ned Sep 14, 2008 10:48 pm

Da, da. Zestok rad i dobar profa, makar toliko da steknes samopouzdanje. Ja sam se za*ebavala, spremala sam se sama, jedino sam isla na casove crtanja i na prijemnom me uhvati frka i s*ebem ga skroz. Upadnem na samof.
Samo ti nadji dobrog profu, dobro se spremi, pa ces dobro uraditi prijemni i imces bodove za budzet! Smile
Gah-gah

Broj poruka : 81
Godina : 30
Datum upisa : 21.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Serijski_Samoubica taj Ned Sep 14, 2008 11:50 pm

Hvala na savetima Wink Nego, kada pocinju pripreme na samom fakultetu? Voleo bih da odem nekoliko puta.
Serijski_Samoubica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sauence taj Pon Sep 15, 2008 12:04 pm

Pa ja ne znam, nisam se spremao na faksu i te godine kada sam ja upisivao nisu postojale pripreme na faksu nego su tek pocele od sledece...Idi na sajt pa imas tamo da vidis sta kad i kako ....
Mislim , ja sam veliki protivnik tih priprema zato sto su nenormalno skupe , ali prica se da ko ide na te pripreme kao fazon "dobije neki zadatak koji ce da bude na prijemnom" , tako da je dobro otici neki put, ne znam...

http://www.arh.bg.ac.yu/code/navigate.asp?Id=2160
Sauence

Broj poruka : 37
Godina : 31
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pailhead taj Pon Sep 15, 2008 2:49 pm

Mozda bih i ja poceo da drzim te pripreme.

aksiom - sama sobom uvidljiva naucna istina, ocevidna istina, nedokazljiva istina, istina koja se ne moze dokazati

izvor www.vokabular.org

http://shmarhitektura.blogspot.com/
pailhead

Broj poruka : 712
Datum upisa : 22.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Serijski_Samoubica taj Uto Okt 21, 2008 3:44 pm

Upisao sam se na pripremnu nastavu na fax-u Very Happy
Serijski_Samoubica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ocelot taj Uto Nov 11, 2008 5:51 am

kako izgledaju te pripreme? vredi li nešto?

ipak juri bodove u srednjoj..ja sam od uvek dobro crtao,zaželeo da u budućnosti upišem arh još u 5. razredu osnovne škole i sve to,ali su me upravo ti bodovi iz srednje pogazili na prijemnom..
ocelot

Broj poruka : 67
Datum upisa : 11.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Jokac taj Čet Nov 27, 2008 8:56 pm

zdravo svima....
ja planiram da upisem arhitekturu...iz uzica sam i krenula sam na pripreme iz crtanja u septembru....
vec sam radila neke zadatke iz onih zbirki....i iskreno meni je sve ono lako....ne znam da li sam ja luda ili shta,ali ne znam zashto se ljudi toliko frkaju..... What a Face

Jokac

Broj poruka : 25
Datum upisa : 24.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  fornix taj Čet Nov 27, 2008 11:52 pm

nisi ti luda, samo si pametna Smile)

salim se... ooogrooomna je razlika kad radis lak (relativno lak) zadatak kod kuce i u ucionici sa 30 ljudi... pri cemu je u ucionici 50 stepeni, sunce ti bije u ledja, nerviras se svo vreme dok radis zadatke jer si svestan da sedis u cosku ucionice i da ne vidis pola kompozicije, a pri tom treba da nacrtas dekompoziciju................ a od tog prijemnog zavisi tvoja buducnost...
milion stvari... i onda izadjes iz ucionice i ukapiras da svaki zadatak znas da uradis... ali... mozak radi drugacije pod tim uslovima...

fornix

Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mistery_bb taj Uto Dec 09, 2008 3:52 pm

nemoj da se brines zbog bodova iz sql, ja sam ove godine upisao, iako sam ima 29.48 iz skole, bio sam prvi ispod crte za budzet, falilo mi 0.02...
pripreme na faxu jesu skupe, ali su extra, ako ides na fax, ne brini se za matematiku, samo vredno radi i vezbaj kod kuce... ja sam se spremao na faxu... Na prijemnom sam iz matematike dobio sve zadatke koje smo radili na pripremama, tako da sam to pocepao, a imao sam 2 iz matematike u gimnaziji...
sve u svemu, vazno je redovno i vredno raditi, samo napred, srecno....

mistery_bb

Broj poruka : 3
Datum upisa : 25.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu